Oferta wynajmu powierzchni reklamowej na samochodach

Przedsiębiorstwo Usług Sanitarnych PUS Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu firm, przedsiębiorstw oraz osób chcących zareklamować swoją działalność w naszym regionie sporządziło ofertę reklamową dotyczącą wynajmu powierzchni reklamowych na pojazdach PUS Kwidzyn.

Reklama zamieszczana na pojazdach staje się coraz bardziej powszechną i najbardziej skuteczną formą reklamy zewnętrznej. Podczas 30 dni kampania reklamy ulicznej dociera do ponad 75 % dorosłych odbiorców co najmniej piętnastokrotnie. Ze względu na dużą mobilność pojazdów PUS Kwidzyn reklama maksymalizuje zarówno zasięg, jak i powtórzenia. Żaden inny nośnik masowego przekazu nie może zapewnić tak wysokiego poziomu oglądalności!

Z punktu widzenia kosztów reklama uliczna jest najwydajniejszym ze wszystkich środków masowego przekazu. Reklama uliczna na pojazdach kosztuje znacznie mniej niż prasowa, radiowa czy telewizyjna.
Zapewniamy ciągły kontakt przekazu reklamowego z mieszkańcami miast oraz gmin naszego regionu.

WARUNKI WYNAJMU POWIERZCHNI REKLAMOWYCH NA POJAZDACH PUS KWIDZYN

Wysokość miesięcznej opłaty netto za jeden pojazd wynosi 80 zł. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23% ceny netto.
Opłata za ekspozycję reklamy nie uwzględnia kosztu jej wykonania. Wykonanie reklamy obejmuje jej nałożenie na pojazd i usunięcie po zakończeniu obowiązywania umowy. Do dyspozycji reklamodawców oddajemy powierzchnię zewnętrzną po obu stronach pojazdu.
Projekt reklamy, wybór technologii wykonania reklamy oraz jej realizacja leży w zakresie zleceniodawcy. Reklama może pozostawać niezmieniona na pojeździe przez cały okres umowy. W trakcie trwania umowy może też być dokonana zmiana treści reklamy (na koszt zleceniodawcy). Firma nasza może udostępnić kontakty do firm zajmujących się wykonywaniem reklam.

KONTAKT: 695 08 55 00 Józef Grycman

Oferta reklamy na samochodach do pobrania